Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kopyacı bir meslektaşım

KOPYALANAN İNTERNET SİTEM

Bugün bir tesadüf eseri şu anda bulunduğunuz web sitemin malesef bir meslektaşım tarafından tamamen kopyalandığını fark ettim.

Sitemin temasından makalelerine, hatta mesleki konularda yarar sağlayacak dosyalarına kadar herşeyinin kopyalandığını görmek beni çok şaşırttı.  Bu durumun sevindirici mi yoksa üzücü mü olduğuna karar veremedim.  Daha doğrusu olayın düşündürücü ve trajikomik yanı daha ön plandaydı benim için. Bir meslektaşım web sitemin herşeyini kopyalamış yalnızca benim adımın ve ünvanımın olduğu yerleri kendi adı ve ünvanıyla değiştirmişti.

  • Üzüldüm; bu temanın kodlarını kendime uyarlamak ve bu görselliği kazandırmak hiç kolay olmamıştı benim için.
  • Sevindim; sitem meslektaşlarımı imrendirecek bir içeriğe ve görselliğe sahipti.

Bu meslektaşıma kopyaladığı sitesindeki mail adresinden zorlandığı kodlarda yardımcı olabilmek 🙂 için mail atmak istedim. Fakat mail adresi geçerli değildi.

Bu olay beni her ne kadar üzse de; ne bu sitenin adresini, ne de meslektaşımın adını burada vermeyeceğim. Eminim meslektaşım yaptığı hatanın farkına varacak kadar duyarlıdır.

Aksi halde sivil olarak yaptığımız kamu görevini layıkiyle yerine getirdiğinden de şüphe duyarım.

Esefle kınıyorum.
Sm.Selçuk ÖZTÜRK.

Kopyacı bir meslektaşım

Hakkımızda

2007 Yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren ilgili mevzuat çerçevesinde muhasebe ve mali müşavirlik mesleği ile ilgili hizmetleri müşteri portföyüne sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin genel kabul görmüş muhasebe prensipleri ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince, mali müşavirlik işleri yapmak.

İletişim

A:Kartal-İstanbul

T:+90 216

F:+90 216

E:info[at]selcukozturk.net