Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Motorlu taşıt vergisi yapılandırmasında internet kolaylığı

borçlarının yapılandırmasında internet başvuru kolaylığı

6111 sayılı kanun, nam-ı diğer torba yasası ile borç yapılandırmaları devam ediyor. Bunlardan biri de borçlarının yeniden yapılandırması. Vergi dairelerinde kuyrukların oluştuğu sırada gelirler idaresi internet üzerinden 6111 sayılı kanuna göre yeniden yapılandırma imkanını getirdi. Bununla birlikte uygulamada günler süren yapılandırma ve sonuçlanma aşaması birden bire on dakika gibi kısa bir zaman dilimine kadar düştü.

Yapmanız gereken tek şey aracınızın ruhsatını alarak internet olan bir bilgisayar başına oturmak. İnternet vergi dairesi sistemi üzerinden aracınızın tescil tarihi, plaka gibi bilgilerini girerek trafik cezaları dahil tüm borçlarınızı görüp yapılandırmanız gelirler idaresinin bilgi teknolojisini kullanması ile mümkün hale geldi. On dakika içerisinde ödeme planınız oluşturulup e-posta adresinize bilgi mesajı gönderiliyor. Böylece vergi dairesine gidip kuyruklarda beklemeden, işkence çekmeden işinizi halletmiş oluyorsunuz.

İnternet üzerinden başvuru yapılabilecek internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

2007 Yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren ilgili mevzuat çerçevesinde muhasebe ve mali müşavirlik mesleği ile ilgili hizmetleri müşteri portföyüne sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin genel kabul görmüş muhasebe prensipleri ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince, mali müşavirlik işleri yapmak.

İletişim

A:Kartal-İstanbul

T:+90 216

F:+90 216

E:info[at]selcukozturk.net